facebook
Příjemnou noc, je úterý 30.4.2024 a svátek slaví Svátek práce

Dárky

První příspěvek v tématu Dárky
lenuliiinka | 30.04.2019 14:08 | Dárky | ID: 24918
lenuliiinka

Holky, když kupujete dětem dárečky, jaké volíte? Já jsem z té moderní doby docela zoufalá :/ Jako nechci kupovat nějakou elektroniku a podobně :/:?-(

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivous | 22.09.2022 13:25 | ID: 38464
Skvarilova

Letos to bude druhým rokem, co budu dárky objednávat ze stejného eshopu, protože se mi osvědčil. Mají tam mega výběr hraček a oblečení pro děti a miluju jejich část vše za 49,-

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Majamajova | 28.09.2022 12:58 | ID: 38619
Skvarilova

Potřebovala bych pro syna koupit na Vánoce chytrý telefon. Chci to pro něj jako překvapení, ale nevím jaký tak vybrat pro 16 letého kluka? Jaký se tak hodí?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Slunicko.77 | 28.09.2022 13:37 | ID: 38621
Skvarilova

Jojo, tento shop znám, je super. Jako oni tam ty ceny maji bezvadný všechny, ale za 49 korun se tam dá fakt nakoupit docela dost věcí. A moc hezkých.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Studynkova | 30.09.2022 02:32 | ID: 38697
Skvarilova

Tak pro 16 letého kluka, to tak asi ideálně iPhone ne? Třeba náš syn nic jiného nechce. Díky tomu ani dcera, která je o kousek mladší. Ale prostě co má brácha chce ona přirozeně taky.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Majamajova | 02.10.2022 09:34 | ID: 38743
Skvarilova

iPhone? To nevím no.. Dívala jsem se kolik to stojí a není to teda úplně nejlevnější záležitost.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Studynkova | 02.10.2022 22:12 | ID: 38754
Skvarilova

iPhone nemusíte kupovat funglovku. Jestli chcete koupit iPhone za dobrou cenu, tak mohu doporučit https://www.comfor.cz/revimarket Tady mají nabídku prověřených iPhonu z druhé ruky a dávají na to při koupit ještě i 12 měsíců záruku.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivous | 20.10.2022 17:26 | ID: 38991
Skvarilova

Letos jsem se dostala k eshopu momkids.cz a už mám první várku doma a ještě jsem objednala další, ale to už drobnosti ze sekce vše za 49,- :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lotrinka | 02.02.2023 19:22 | ID: 41772
Skvarilova

Malá od ježíška dostala tuto knížku https://www.ellamax.cz/zase-budeme-spolu-jedna-kniha-dva-pribehy/ a musím říct, že ta knížka je naprosto kouzelná. Je o holčičce a jejím dědečkovi, kteří nemohou být spolu a stýská se jim. A vy si můžete číst buď o holčičce, nebo o dědečkovi, nebo o obou naráz. Takový formát jsem ještě neviděla. Moc hezká knížka. Tu opravdu doporučuju.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
bobina | 21.02.2023 17:20 | ID: 41978
Skvarilova

já kupuji podle toho co děti potřebuji. K tomu vždy přihodím nějakou drobnůstku třeba jako medvídky z lipoo.cz nebo něco takového a je to. Zbytečně nerozmazluji

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka